Başar Ambalaj Hakkında Genel Bilgi

BAŞAR Ambalaj, "Aydın Plastik A.Ş." ve "Modes A.Ş." firmalarının 1978 senesinde faaliyetlerini birleştirmeleri neticesinde kurulmuş, 1980 senesinde resmi olarak anonim şirket vasfı kazanmıştır.

Zaman içerisinde farklı lokasyonlarda faaliyetlerini sürdüren BAŞAR Ambalaj, son olarak 4.Levent'te bulunan kendisine ait 5.000 metrekare üretim alanına sahip tesislerine yerleşmiştir ve halen burada faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu yıllarda ilaç ve gıda sektöründeki firmalara plastik (vakum) seperatör ve ambalaj malzemeleri tedariğinde bulunan BAŞAR Ambalaj, zaman içerisinde gelen talepleri değerlendirerek ambalaj alanındaki tecrübelerini vakum teşhir standları üretimine yönlendirmiştir.

Bu yıllarda Türkiye ekonomisinde yaşanan gelişmelere bağlı olarak birçok uluslararası firma Türkiye pazarına giriş yapmış, birçok yeni ürün lansmanı gerçekleştirilmiştir. Bu firmaların Türkiye pazarında tanınmak ve konumlarını güçlendirmek adına reklam ve tanıtım bütçelerine yüksek miktarlı kaynaklar ayırmaları neticesinde BAŞAR Ambalaj çok yüksek montanlı birçok proje gerçekleştirme imkanı bulmuştur.

90'lı yıllara gelindiğinde, BAŞAR Ambalaj bu projelerden elde edilen maddi ve tecrübe bazlı kazanımları ile tam teçhizatlı metal ve ahşap işleme departmanlarını da bünyesine katarak müşterilerine daha geniş bir yelpazede hizmet verebilir hale gelmiştir.

BAŞAR Ambalaj güven ve istikrara dayalı hizmet anlayışı neticesinde 30 yıldır sürdürmekte olduğu faaliyetlerini günümüzde de geliştirerek devam ettirmektedir.