Başar Ambalaj'ın Üretim Departmanları

Başar Ambalaj Entegre Çözümler Sunmaktadır.

Başar Ambalaj Metal İşleme Departmanı Demirhane Ünitesi;
Bu bölümde her türlü metal malzemenin kesim ve büküm işlemleri gerçekleştirilir.

Pres Ünitesi;
Bu bölümde 10 ton'dan 100 ton'a kadar çeşitli kapasitelerdeki eksantrik ve abkant pres makineleriyle formalama, koparma, delme ve sıvama işlemleri gerçekleştirilir.

Kaynak Ünitesi;
Kaynak ünitesinde oksijen,elektrik,argon kaynağı makineleri ve havalı,mekanik punto makineleri ile metallerin birbirlerine kaynaştırılması işlemleri gerçekleştirilir.

Boya Ünitesi;
Üretimi tamamlanan ürünlerin elektrostatik toz boya ile boyandığı bölümdür.

Kalıphane Ünitesi;
Bu ünitede ihtiyaca yönelik her türlü kalıbın üretimi gerçekleştirilmektedir.

Roll Forming Ünitesi;
Bu ünitede bulunan rollforming hattı,büküm, sac silindir, çekici ve çakıcı makinelerinden üretimin çeşitli safhalarında yararlanılmaktadır.

Başar Ambalaj Plastik İşleme Departmanı Pvc Üretim Ünitesi;
Bu ünitede plastik granatör,plastik boru çekme,plastik kırma makinaları ve mikser fırın ile plastik üretimi gerçekleştirilir.

Plastik Enjeksiyon Ünitesi;
80 gram'dan 14 kiloya kadar her türlü plastik malzemeyi şekillendirebilecek donanıma sahiptir.Kova, elektrik malzemeleri, çeşitli kap ve kapaklar üretilebilecek ürünlere örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca yine aynı ünitede bir adet plastik nem alma fırını bulunmaktadır.

Vakum (Termoform) Ünitesi;
Bu ünitede 0,2 - 7 mm arası kalınlıkta 20 x 200 cm'ye kadar termoformik vakum şekillendirme makineleriyle, oto yan sanayi, soğutma sanayi ürünleri, fast-food malzemeleri, yoğurt kapları, çikolata, iğne ampul seperatörleri, kalem kutusu seperetörleri,teşhir standları, tanıtım araç ve gereçleri üretilir.

Frekans Ünitesi;
Bu ünitede PVC Malzemelerinden ısıtma ve kaynatma suretiyle çeşitli kalem kutuları, poliçe ve ruhsat kapları, fihrist, ajanda kapları ve çanta üretilebilir.

Paketleme Ünitesi;
Bu ünitede shrink, otomatik torba kesim,konveyör makineleri ile stinpak kapama makineleri bulunmaktadır.

Dosya Üretim Ünitesi;
Bu ünitede büyük kısmı firmamız tarafından imal edilmiş dosya üretim makineleri bulunmaktadır.Bant sistemi ile çalışılan ünitede plastik dosya üretimi yapılmaktadır.

Başar Ambalaj Ahşap İşleme Departmanı Her türlü ahşabı işleyebilecek donanıma sahip olan ahşap işleme departmanında diğer ünitelerle eş zamanlı olarak çeşitli faaliyetler yürütülmektedir.

Detaylı makina teçhizat listesi istenildiğinde ayrıca iletilecektir.